Zabawki dla psa w naszym sklepie!

Zabawki dla psa właśnie pojawiły się w naszym sklepie! Kupując naszą matę węchową bardzo często dostawaliśmy od Was pytania, czy możemy zaproponować coś dodatkowego, aby jeszcze bardziej urozmaicić czas psiakowi lub kociakowi. Do tej pory oferowaliśmy szarpaki polarowe, które cieszą się Waszym uznaniem, ale chcieliśmy rozszerzyć nasz repertuar :)

W tym momencie rozszerzyliśmy ofertę o 3 nowe produkty, które mamy nadzieję Wam się spodobają.

Maty do lizania Lick Pad

Maty do lizania to świetna sprawa, która ma wiele korzyści i zastosowań. Wszyscy dobrze wiemy, że psiaki i kociaki lubią lizać, a w szczególności wylizywać pyszne rzeczy. Matę do lizania wystarczy wysmarować wybraną pastą (gotową lub przygotowaną samemu) i już można zaczynać zabawę.

Na rynku jest sporo podobnych produktów – my zdecydowaliśmy się na ten, ponieważ naszym zdaniem jest najlepszy. Wykonanie jest naprawdę dobrej jakości, a dodatkowo maty Lick Pad posiadają przyssawki, które zwiększają możliwości zastosowania.

Mata do lizania z przyssawkami idealnie sprawdzi się do pomocy podczas kąpieli lub zabiegów pielęgnacyjnych. Matę można przymocować do kafelek na ścianie w łazience lub do wanny – pupil będzie zajęty lizaniem, a my możemy spokojnie zrobić co trzeba!

Mata Lick Pad dostępna jest u nas w dwóch rozmiarach, więc każdy wybierze coś dla siebie. Mata dostępna tutaj.

zabawki dla psa w naszym sklepie

Zabawki edukacyjne by Nina Ottosson

Zabawki edukacyjne to naprawdę fajna rozrywka. Poprzez rozwiązywanie przeszkód i łamigłówek psiak może stymulować umysł. Bardzo często troszczymy się o odpowiednią ilość aktywności fizycznej pupila – wychodzimy na długie spacery, biegamy lub ćwiczymy agility. Tak samo psi umysł potrzebuje aktywności, a z tym już jest trudniej. Dlatego warto próbować zabawek edukacyjnych.

Do naszej oferty zdecydowaliśmy się wprowadzić produkty zaprojektowane przez Ninę Ottosson – jest to osoba uznana na całym świecie, jest wręcz pionierem, jeśli chodzi o tego typu zabawy. Wymyślone przez Ninę zabawki podzielone są na poziomy trudności, dzięki czemu nadają się dla każdego psa. Nawet zupełnie początkującego. Każdy poziom wprowadza coś nowego, więc psi umysł stale jest stymulowany w inny sposób.

W naszym sklepie znajdziecie zabawki Poziom 1 – Dog Smart, Poziom 2 – Hide ‘N Slide oraz Poziom 3 – Worker.

Miski spowalniające jedzenie

Zbyt szybkie jedzenie to bardzo częsty problem. Najczęściej dotyczy szczeniaków, ale występuje również u dorosłych psów. Szybkie jedzenie nie jest zdrowe, a w ekstremalnych sytuacjach może prowadzić nawet do skrętu żołądka. Warto więc nauczyć psa, że trzeba jeść wolniej.

Rozwiązań jest sporo – najprostszym i najczęściej polecanym jest wykorzystanie specjalnej miski spowalniającej jedzenie. Konstrukcja miski utrudnia szybkie jedzenie, a pies jest zmuszony jeść wolniej.

W naszym sklepie znajdziecie miskę spowalniającą jedzenie marki Outward Hound, która dostępna jest w dwóch rozmiarach. Sprawdź tutaj. Nasze maty węchowe również można wykorzystać do spowalniania jedzenia :)

Mamy nadzieję, że nasze nowości się Wam spodobają. Zapraszamy do naszego sklepu!