Dzisiaj Dzień Psa! - Maty Węchowe

Dzisiaj Dzień Psa!

Dzisiaj obchodzimy Dzień Psa i z tej okazji chcielibyśmy Wam i Waszym psiakom życzyć wszystkiego co najlepsze. Dużo zdrowia, przepysznych przysmaków, niegasnącej motywacji do ćwiczeń oraz samych udanych treningów.

Pamiętajcie, aby dzisiejszy dzień spędzić z Waszymi ukochanymi psiskami. Warto od czasu do czasu przeznaczyć dłuższy czas tylko i wyłącznie dla psa, który na pewno to doceni! W końcu nie zawsze trafia się takie święto :)

Jeśli byliście już na naszej stronie ostatnio to na pewno zauważyliście, że pojawił się pop-up z kodem rabatowym. Dobrze wiemy, że wyskakujące nagle okienka to nie jest ulubiona rzecz użytkowników internetu, ale nie chcieliśmy, aby kogoś promocja ominęła. Często dajemy kody na instagram oraz facebook, ale tam łatwo je zgubić wśród innych materiałów, które publikujemy :)

Jeżeli jakimś cudem ktoś przegapił i pop-up to informujemy, że używając kodu DZIENPSA otrzymujecie 10% zniżki na wartość całego koszyka :) Kod będzie aktywny do jutra (niedziela) do końca dnia!

dzień psa kod rabatowy

Samo święto zostało ustanowione w 2007 roku z inicjatywy redakcji czasopisma ”Przyjaciel pies”razem z użytkownikami portalu pies.pl