LickiMat dla psa i kota - czym smarować? - Maty Węchowe

LickiMat dla psa i kota – czym smarować?

LickiMat dla psa i kota to świetny produkt, który sprawdzi się u każdego pupila. Wielu opiekunów pyta o to, czym smarować “lickimatę”, więc śpieszymy z pomocą!

Maty do lizania są coraz popularniejsze i chętnie wykorzystywane przez opiekunów. Nic dziwnego, ponieważ zabawa w lizanie doskonale zajmuje naszego przyjaciela. Daje mu mnóstwo rozrywki oraz przyjemnego, relaksującego masażu języka podczas jedzenia. LickiMat dla psa i kota to produkt często stosowany w celu spowolnienia spożywania posiłków. Szczególnie psiaki często mają problem ze zbyt szybkim jedzeniem, co może być niebezpieczne, a nawet prowadzić do skrętu żołądka.

LickiMat na pewno ma sporo zalet i właśnie dlatego jest bardzo chętnie stosowany u psów i kotów. Świetne jest również to, że mamy ogromną różnorodność różnych pysznych rzeczy, którymi możemy matę wysmarować.

Opcji jest naprawdę sporo, a w możliwości urozmaicania zabawy jest klucz zainteresowania matami do lizania. Mamy tyle możliwości, że lizanie nigdy się nie znudzi!

lickimat czym smarować

LickiMat dla psa i kota – spróbuj past i kremów

Specjalne pasty do smarowania to produkty idealne do stosowania z LickiMat. Szczególnie uwielbiane przez psich opiekunów są fantastyczne pasty orzechowe ROGY, które są pyszne i idealne do maty do lizania. W naszym sklepie można znaleźć pasty orzechowe w trzech smakach:

Pasta ROGY Klasyczna

ROGY z wiórkami kokosa

Pasta w wersji z suszonym bananem

Te pasty idealnie sprawdzają się w LickiMat. Mają świetną konsystencję i doskonale się je rozprowadza. Dobrze wypełniają wypustki maty do lizania, dzięki czemu ich wylizywanie zajmuje naprawdę długo. Są pyszne, więc żaden psiak nie będzie mógł im się oprzeć.

W matach LickiMat można korzystać ze wszystkich przeznaczonych dla psów i kotów past oraz kremów, więc opiekunowie mają naprawdę sporo możliwości.

LickiMat i mokra karma?

Czy mokra karma nadaje się do zastosowania w LickiMat? Naszym zdaniem jak najbardziej to fantastyczne rozwiązanie. Pozwala to na połączenie ulubionego jedzenia Twojego przyjaciela z fantastyczną zabawą w lizanie. Karmę z większymi kawałkami mięsa można wygodnie rozgnieść widelcem i rozsmarować na macie do lizania.

Jeśli więc podajesz już swojemu psu lub koty mokrą karmę to mata do lizania świetnie się sprawdzi jako urozmaicona forma tradycyjnego posiłku.

lickimat do pasty i pasztetu

LickiMat – domowe przepisy

Twój pies lub kot potrzebują czegoś bardziej indywidualnego? Nie ma sprawy! W LickiMat można bez problemu zastosować smakołyki przygotowane w domu. To fantastyczna zabawa móc coś ugotować dla swojego przyjaciela, a potem patrzeć jak zadowolony liże to w swojej macie do lizania.

Najpopularniejsze są wykonane w domu kremy i pasztety. Wystarczy ugotować mięso, które Twój pupil naprawdę lubi, a następnie je zmiksować. Im więcej dodamy ”rosołu” z gotowania tym rzadszą konsystencję uzyskamy, więc możemy eksperymentować do woli. Rzadsze jedzenie trudniej wylizać z wypustek LickiMat, więc zajmie pupila na dłużej. Doskonałą opcją dla psiaków są blendowane warzywa, które stanowią zdrową i niskokaloryczną przekąskę. Takiej ugotowanej marchewki nawet nie trzeba miksować, ponieważ jest mięciutka i można ją komfortowo rozsmarować na macie do lizania.

Pamiętaj, że lizanie można urozmaicać bez końca. Próbować past z ryb, mięs, warzyw, a nawet mieszać różne produkty. Dzięki temu Twój przyjaciel zawsze będzie mógł liczyć na coś nowego i pysznego!