Szkolenie z Jolantą Łapińską - Maty Węchowe

Szkolenie z Jolantą Łapińską

1 lipca odbędzie się szkolenie z lek. wet. Jolantą Łapińską, które będzie dotyczyły tematyki problemów behawioralnych z adoptowanymi psami i kotami. Jak wiemy adopcja zwierząt jest bardzo ważna, ale niestety długi czas bez domu może spowodować wystąpienie różnych kłopotów z takim pupilem. Wydarzenie odbędzie się w na Wydziale Biologii Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Wąskiej 13.

Kilka słów o samym szkoleniu:

”Szkolenie adresowane jest do wszystkich osób, które zawodowo zajmują się zwierzętami tj. pracowników i wolontariuszy fundacji i schronisk, lekarzy weterynarii, właścicieli hoteli dla psów, instruktorów szkolenia psów oraz wszystkich osób, które adoptowały lub mają w planach adopcję psa lub kota. Mile widziani są także rodzice małych dzieci, którzy planują powiększenie rodziny o czworonoga oraz wszyscy zainteresowani tematem.”

szkolenie piespotrafi.pl

Wydarzenie organizowane jest przez PiesPotrafi.pl oraz MruczekPotrafi.pl, a o samym szkoleniu można dowidzieć się więcej tutaj. Całość będzie prowadzona przez Panią Jolantę Łapińską, która jest lekarzem weterynarii, zoopsychologiem oraz behawiorystą. Na co dzień prowadzi terapie behawioralne psów i kotów oraz pracuje jako behawiorysta w Schronisku “Na Paluchu”. Jest także biegłym sądowym w dziedzinie zachowań zwierząt. Współpracuje z Akademie für Tiernaturheilkunde oraz jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt.

Strona Pani Jolanty: http://www.zoopsychologia.com.pl/

Bardzo nam miło, że możemy być partnerem tego wydarzenia. W związku z tym wszyscy uczestnicy szkolenia mogą liczyć na drobny upominek od nas :)