1 urodziny Maty Węchowe - konkurs! - Maty Węchowe

1 urodziny Maty Węchowe – konkurs!

Dzisiaj mija dokładnie rok od oficjalnego startu naszej marki Maty Węchowe. Aż trudno uwierzyć jak ten czas leci. Dopiero co wystartowaliśmy, a tu już pierwsze urodziny :)

To był bardzo pracowity rok. Daliśmy z siebie 110% i dzięki temu udało się nam rozpropagować wspaniałą aktywność, jaką jest wąchanie z matami węchowymi. Spotkaliśmy się z ogromnym entuzjazmem ze strony posiadaczy psiaków i kociaków. Codziennie otrzymujemy fantastyczne zdjęcia, miłe słowa, recenzje i opinie. Ogromnie dziękujemy każdemu z Was, kto dołożył swoje wsparcie dla naszej inicjatywy!

Pierwsze urodziny Maty Węchowe

W pierwszym roku naszej działalności udało nam się osiągnąć bardzo wiele. Nie tylko wprowadziliśmy maty węchowe na szeroką skalę w naszym kraju, ale również wsparliśmy wiele ciekawych wydarzeń. Promowaliśmy psie sporty poprzez sponsorowanie nagród w zawodach obedience. Pomagaliśmy również biednym psiakom dorzucając produkty na bazarki charytatywne.

Chcielibyśmy ogromnie podziękować Wam wszystkim. Obecnym i przyszłym klientom. Wszystkim, którzy przesyłali nam swoje zdjęcia wraz z miłymi słowami. Każdemu kto w jakikolwiek sposób nas wspierał – linkiem do naszego sklepu, dobrym słowem lub radą. Dziękujemy, że jesteście!

Konkurs na urodziny Maty Węchowe

Urodziny Maty Węchowe to świetna okazja, aby zaproponować Wam konkurs! Mamy nadzieję, że zachęci on nowe osoby do spróbowania aktywności z matami, ale również chcemy zaprosić do zabawy przewodników, których pupile już korzystają z naszych produktów.

Konkurs będzie więc podzielony na dwie kategorie: Dla obecnych klientów Maty Węchowe oraz dla nowych osób! Zasady są bardzo proste, więc zapraszamy wszystkich.

Dla obecnych klientów Maty Węchowe

Obecnych klientów zachęcamy do wykonania zdjęcia swojemu pupilowi podczas korzystania z naszych produktów. Może to być sesja nosework, wąchanie w macie węchowej lub szarpanie szarpakiem. Zostawiamy Wam pełną dowolność! Dodatkowo prosilibyśmy o napisanie kilku słów odnośnie Waszych wrażeń z korzystania z tego produktu.

Dla nowych osób, zainteresowanych matami węchowymi

Nowe osoby mogą wziąć udział w konkursie wysyłając nam zdjęcie swojego pupila w trakcie zabawy – psiaka lub kociaka. Dodatkowo prosimy napisać o tym jak Wasz pupil lubi zabawy węchowe (może już coś ćwiczycie albo dopiero planujecie?).

Zasady konkursu Maty Węchowe

Do wzięcia udziału w konkursie zapraszamy wszystkich – obecnych klientów naszego sklepu oraz całkiem nowe osoby, które są zainteresowane naszymi produktami :)

  1. Zadaniem konkursowym jest wykonanie zdjęcia swojego pupila z naszym produktem (obecni klienci) lub w trakcie zabawy (nowe osoby)
  2. Do zdjęcia należy dołączyć kilka słów opinii o produkcie ze zdjęcia (obecni klienci) lub ogólnie o zabawach węchowych (nowe osoby)
  3. Zgłoszenie (zdjęcie + tekst) należy przesłać nam na adres mailowy: info@matywechowe.pl lub w komentarzu na podpiętym poście na FB (link niżej)

Na Wasze zgłoszenia czekamy od dzisiaj tj. 03.03.2018 do 18.03.2018 (do godziny 23:59), więc macie całe dwa tygodnie na wzięcie udziału!

Wybierzemy najlepsze naszym zdaniem zgłoszenie z każdej kategorii (1 zwycięzca z kat. ”obecny klient” oraz 1 zwycięzca z kat ”nowa osoba”. Autor zwycięskiego zgłoszenia otrzyma od nas wybraną przez siebie matę węchową oraz szarpak polarowy. W przypadku naprawdę dużej ilości zgłoszeń i wielu fantastycznych zdjęć z opisami (na co bardzo liczymy) będziemy przyznawać wyróżnienia z dodatkowymi nagrodami.

Dziękujemy!

Jeszcze raz dziękujemy za to, że jesteście z nami! Chcemy dalej propagować zabawy węchowe i działać jeszcze prężniej w kolejnych latach. Mamy nadzieję dotrzeć do nowych osób, które może jeszcze nie słyszały o matach węchowych. Jest to fantastyczny sposób na spędzenie czasu ze swoim pupilem, ale jest również pomocny w przypadku np: psów nadpobudliwych lub lękliwych. To także idealna zabawa dla zwierząt starszych lub chorych. Coraz częściej nasze maty węchowe polecane są przez hodowców, psich szkoleniowców i weterynarzy, ale chcemy robić jeszcze więcej!

Już planujemy kolejne wsparcie dla charytatywnych bazarków, sponsoring psich zawodów oraz pomoc w organizacji ciekawych wydarzeń. Nie byłoby to możliwe bez Waszego wsparcia.

Dziękujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie!