Podsumowanie roku 2021! - Maty Węchowe

Podsumowanie roku 2021!

Ah, cóż to był za rok! Było mnóstwo zmian, emocji i pracy. To był dla nas rekordowy rok pod względem zamówień i nowości, które pojawiły się w naszym sklepie. Tysiące psiaków i kociaków dołączyły o naszej matowęchowej rodziny, dzięki czemu udało nam się w tym roku dalej promować wspaniałe zalety i korzyści płynące z zabaw węchowych. Dziękujemy każdemu z Was – za każde zamówienie, przesłane nam cudowne zdjęcia i przemiłe rozmowy!

Ogromnie się cieszymy, że maty węchowe ciągle zyskują na popularności. Dzięki temu możemy dalej się rozwijać i cały czas polepszać nasz sklep. Głęboko wierzymy, że maty węchowe to najlepsza zabawa na świecie dla naszych przyjaciół. Uczy, bawi i przede wszystkim uszczęśliwia.

Wielkie zmiany w 2021 roku!

Na początku 2021 roku całkowicie odświeżyliśmy naszą ofertę. Zaprezentowaliśmy nowe modele mat węchowych w wyjątkowych wersjach kolorystycznych. Dodatkowo w drugiej połowie roku wprowadziliśmy do naszego sklepu jeszcze jeden model maty węchowej, czyli maty SUPER w dwóch wariantach (z materiału polarowego oraz piankowego). Wszystkie zmiany spowodowały, że obecnie możemy Wam zaproponować 3 różne modele mat węchowych (BASIC, SUPER oraz PREMIUM), które różnią się od siebie gęstością, zastosowanymi materiałami oraz sposobem wykonania. Dzięki temu mamy pewność, że każdy znajdzie u nas matę węchową idealną dla siebie i dopasowaną do swoich potrzeb.

Nowe produkty w naszym sklepie!

Decydując się na zakup maty węchowej w naszym sklepie często dopytywaliście o możliwość dokupienia dodatkowych produktów – zabawek, przysmaków i innych wspaniałości. W związku z tym w ciągu całego roku zwiększaliśmy ofertę w sklepie o nowe, fantastyczne produkty. Cieszymy się, że nasze nowości tak bardzo się Wam podobają. Wybieramy do naszego sklepu wyłącznie najlepsze, sprawdzone przez nas produkty, które sami wykorzystujemy z naszymi psiakami.

Znajdziesz u nas między innymi: pyszne smakołyki od ICEPAW, popularne piłki LIKER, wytrzymałe zabawki OUTWARD HOUND, szampony TOTOBI, świetne piłki JW, suplementy GAMEDOG i POKUSA i wiele, wiele innych.

DZIĘKUJEMY!

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, że w roku 2021 byliście tutaj z nami! Mamy nadzieję, że obecny rok będzie dla nas i dla Was fantastyczny :)