Potrzebujące psy ze schroniska - pomóżmy razem! - Maty Węchowe

Potrzebujące psy ze schroniska – pomóżmy razem!

Potrzebujące psy ze schroniska czekają na naszą pomoc. Od dzisiaj wystartowała nasza akcja, w ramach której 10% ze sprzedaży limitowanej maty węchowej oraz cała kwota ze sprzedaży specjalnego szarpaka polarowego zostanie przeznaczona na zakup leków dla chorych psiaków. Pomagaj razem z nami!

Pomagamy schronisku w Korabiewicach!

Schronisko w Korabiewicach to wspaniałe miejsce, które opiekuje się fantastycznymi psiakami. Byłem tam osobiście jakiś czas temu i jestem pod ogromnym wrażeniem organizacji i działania tego schroniska. Duże boksy dla psiaków, świetni wolontariusze. Przede wszystkim jednak czuć ogromna pasję i miłość dla podopiecznych. Schronisko w całości utrzymuje się z pieniędzy otrzymanych od prywatnych osób i firm, więc los psiaków zależy tylko i wyłącznie od naszej inicjatywy.

mata węchowa daj głos

W schronisku mieszkają również chore psiaki, które potrzebują odpowiednich leków. Utrzymanie psów to ogromne koszty, a leczenie również niestety nie jest tanie. Chcemy pomóc i dlatego nasza akcja ma na celu zakup odpowiednich leków, czyli Cardisure oraz Euthyrox. Pierwszy lek jest potrzebny dla jednego psiaka o imieniu Marshall, który ma problemy kardiologiczne. Euthyrox natomiast jest lekiem na problemy związane z tarczycą.

Charytatywna mata węchowa

Jak działa sama akcja? Przez ograniczony czas w naszym sklepie dostępne będą limitowane, charytatywne maty węchowe ”Daj Głos”. 10% ze sprzedaży tych mat zostanie przeznaczone na zakup leków. Dodatkowo do każdej maty można będzie zamówić specjalne szarpaki polarowe, z których wszystkie pieniądze zostaną wykorzystane do zrealizowania celów akcji.

Jeżeli więc szukasz maty węchowej i szarpaka dla swojego psiaka lub kociaka, a jednocześnie chcesz pomóc to przemyśl zakup właśnie tego produktu. Jeśli nie potrzebujesz maty dla siebie to może sprezentujesz ją komuś bliskiemu? Nawet samo udostępnienie i puszczenie informacji o akcji dalej będzie wielką pomocą. Za każdą reakcję będziemy bardzo wdzięczni!

szarpak polarowy dla psa

O przebiegu akcji będziemy informować na bieżąco. Pierwszym krokiem jest uzbieranie 400 zł na lek Cardisure dla Marshalla. Jak tylko uzyskamy tę kwotę to od razu zostanie przekazana na zakup leku, aby kupić go jak najszybciej. Kolejne pieniądze zostaną wykorzystane na zakup Euthyrox dla psów z problemami z tarczycą.

Cała akcja realizowana jest przy współpracy z podcastem ”Daj Głos!”. Naprawdę polecamy wejść i posłuchać, bo warto :)

Charytatywna mata węchowa dostępna jest tutaj: Mata węchowa ”Daj Głos”