Przysmaki dla psa Alpha Spirit i Wiejska Zagroda - Maty Węchowe

Przysmaki dla psa Alpha Spirit i Wiejska Zagroda

Przysmaki dla psa marki Alpha Spirit oraz Wiejska Zagroda są już dostępne w naszym sklepie! To świetne przekąski wykonane z wysokiej jakości produktów. Naturalne, bez chemii, bardzo zdrowe i doskonale nadające się zarówno jako nagroda w macie węchowej jak i samodzielny smakołyk.

Przysmaki dla psa Alpha Spirit i Wiejska Zagroda

przysmaki dla psa Alpha Spirit i Wiejska Zagroda

Przysmaki dla psa Alpha Spirit są wielu z Was doskonale znane, ponieważ dodajemy je do każdego Waszego zamówienia. Z otrzymanych od Was informacji wiemy, że psiaki i kociaki bardzo je lubią. Z tego powodu zdecydowaliśmy się wprowadzić je do oferty.

W naszym sklepie znajdziecie 3 produkty od Alpha Spirit. Paluszki w formie czteropaku, blister z 16 paluszkami oraz Snacks w formie gotowych kostek.

Alpha Spirit to półwilgotne przysmaki, które można porcjować samodzielnie w zależności od preferencji naszego pupila (forma paluszków) lub zdecydować się na gotowe kostki. Te przekąski idealnie nadają się do ukrycia w macie węchowej. W swoim składzie zawierają aż 85% świeżego mięsa lub ryby. Nie mają glutenu ani zbóż, a zostały wzbogacone o zdrowe kwasy omega 3 oraz omega 6.

Dodatkowo w naszym sklepie można również znaleźć prawdziwy hit, czyli przysmaki Wiejska Zagroda z białoryby. To świeża, delikatnie podszuszona ryba, za którą każdy psiak i kociak będzie szalał.

Polecamy spróbować naszych przysmaków!