Psi catering, czyli zdrowe jedzenie dla Twojego psa - Piesotto

Psi catering, czyli zdrowe jedzenie dla Twojego psa. Czy warto spróbować Piesotto?

Psi catering, czyli zdrowe jedzenie dla Twojego psa, które może być świetną alternatywą dla suchej lub mokrej karmy. Jest to coraz popularniejsza w Polsce forma “psiej karmy”, gdzie gotowe posiłki wysyłane są do naszego domu. Opiekunowie mają coraz większą świadomość tego, że dieta jest bardzo ważnym elementem życia naszego psa. Właśnie z tego powodu powstają coraz lepsze i zdrowsze karmy i diety, które możemy zaproponować swojemu przyjacielowi.

My mieliśmy przyjemność spróbowania jedzenia od Piesotto i uważamy, że naprawdę warto się zainteresować taką formą karmienia.

Psi catering – świeżo gotowane jedzenie dla psów

Piesotto to firma oferująca świeżo gotowane jedzenie dla psów, które stanowi alternatywę dla tradycyjnych karm mokrych i suchych. Posiłki Piesotto przygotowywane są z naturalnych składników jakości human grade, co oznacza, że nadają się one do spożycia również przez ludzi. Świetną sprawą w psim cateringu jest to, że jedzenie jest już przygotowane, a następnie zamrożone i dostarczone do naszego domu. Wystarczy rozmrozić i podać swojemu psiakowi.

Skład i wartości odżywcze

Jedzenie w psim cateringu wyróżnia się wysoką jakością składników. W Piesotto Znajdziemy w nim m.in. świeże mięso (np. kurczaka, indyka, wołowinę), warzywa (np. marchew, bataty, cukinię) i owoce (np. jabłka, jagody). Posiłki są wolne od konserwantów, sztucznych dodatków i zbóż.

Mięsa mamy tu 60% lub więcej i jest ono zawsze jakości human grade, więc nie ma tu żadnych odpadów. Tylko takie samo mięsko jakie dopuszczone jest do spożywania przez ludzi. Dzięki starannie dobranym składnikom, Piesotto zapewnia psom wszystkie niezbędne składniki odżywcze do prawidłowego rozwoju i zachowania zdrowia. Posiłki są bogate w białko, witaminy i minerały, a także mają odpowiednią kaloryczność dostosowaną do wieku, rasy i poziomu aktywności psa.

piesotto jedzenie dla psa

Jak działa psi catering?

Zamówienie  jest proste. Wystarczy wypełnić krótki formularz na stronie internetowej, aby uzyskać spersonalizowany plan żywieniowy dla swojego psa. Następnie możesz wybrać plan dostawy i zacząć karmić swojego pupila pysznym i zdrowym jedzeniem.
Złożenie zamówienia na Piesotto trwa tylko 3 minuty. Podajemy wiek, rasę psa, wagę, aktywność i inne informacje, a kalkulator sam podpowiada nam odpowiednie porcje. Potem wystarczy czekać na paczkę i gotowe :)

  • Naturalne składniki: tylko naturalne składniki jakości human grade, które są wolne od konserwantów, sztucznych dodatków i zbóż.
  • Zbilansowane posiłki: posiłki są zbilansowane i zawierają wszystkie niezbędne składniki odżywcze, których Twój pies potrzebuje do prawidłowego rozwoju.
  • Wygodne: wygodny sposób na karmienie psa zdrowym jedzeniem. Posiłki są gotowe do podania i nie wymagają żadnego przygotowania.
  • Smaczne: nasze psiaki bardzo polubiły dostępne smaki i nie było problemów z grymaszeniem przy misce :)

Podsumowanie

Naszym zdaniem psi catering to świetny wybór dla opiekunów psów, którzy szukają zdrowej i wygodnej alternatywy dla tradycyjnych karm. Posiłki Piesotto są bogate w wartości odżywcze i z pewnością przypadną do gustu Twojemu psu.

Czy warto wypróbować? To zależy od Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości. Jeśli zależy Ci na karmieniu psa zdrowym i naturalnym jedzeniem, a jednocześnie cenisz wygodę, Piesotto może być dobrym rozwiązaniem. Na pewno to wygodniejsza forma niż specjalistyczne diety (np: BARF). a jednocześnie zdrowsze i mniej przetworzone niż tradycyjne karmy, które znamy ze sklepów zoologicznych.