Psy ze schroniska w Korabiewicach - pomaganie jest fajne - Maty Węchowe

Psy ze schroniska w Korabiewicach – pomaganie jest fajne

Psy ze schroniska na nas liczą! Cały czas trwa nasza akcja charytatywnych mat węchowych i szarpaków polarowych. Przypominamy, że 10% ze sprzedaży mat i całość ze sprzedaży specjalnych szarpaków charytatywnych zostaje przez nas przekazywana na zakup niezbędnych leków dla psiaków ze schroniska w Korabiewicach.

Właśnie zakończyliśmy podsumowanie akcji w pierwszym miesiącu, czyli lutym 2019. Wynik jest naprawdę wspaniały – udało się zebrać i przekazać do schroniska 400 zł!

Akcja charytatywna – podsumowanie luty 2019

W lutym zebraliśmy 400 zł. Cała kwota została już przekazana do schroniska w Korabiewicach. To był naprawdę niesamowity miesiąc, a ilość wsparcia i dobrych słów, jaką od Was otrzymaliśmy była ogromna. Dziękujemy!

Chcemy być jak najbardziej transparentni z naszą akcją, więc przekazujemy szczegóły. Od 1 do 28 lutego 2019 sprzedaliśmy:

  • 18 dużych mat węchowych ”Daj Głos”
  • 4 małe maty węchowe ”Daj Głos”
  • 15 specjalnych szarpaków do mat węchowych ”Daj Głos”

Cała zebrana kwota z akcji: 385,80 zł. Od nas dorzuciliśmy jeszcze 14,20 zł, aby uzyskać równą kwotę 400 zł :)

Jeszcze raz pięknie dziękujemy wszystkim za wsparcie akcji, udostępnianie i wsparcie. Jesteście super! Akcja będzie trwała jeszcze minimum 2 miesiące, więc mamy nadzieję, że uda się kupić jeszcze więcej leków :)

Dziękujemy również podcastowi Daj Głos, który realizuje akcję razem z nami i jest ogromnym wsparciem na każdym kroku!