Empire Petfood - próbki karmy dla naszych klientów - Maty Węchowe

Empire Petfood – próbki karmy dla naszych klientów

Empire Petfood to polska marka o globalnym zasięgu, która specjalizuje się w produkcji karm i przysmaków z kategorii Ultra Premium. Miło nam poinformować, że podjęliśmy współpracę, dzięki której nasi klienci będą otrzymywać do zamówionej maty węchowej próbkę naturalnej karmy! Promocja trwa do wyczerpania zapasów :)

Empire Petfood – naturalna karma wysokiej jakości

Empire oferuje produkty najwyższej jakości dla psów i kotów. Ich karmy są w 100% naturalne, nie zawierają kurczaka, zbóż lub glutenu. Poza mięsem, w roli dodatków są tu tylko zdrowe warzywa i owoce oraz odpowiednio skomponowane mieszanki ziół.

empire petfood

Wiele psiaków ma niestety uczulenie na kurczaka, a również zboża im nie służą. Dlatego karmy, które nie zawierają takich składników są bardzo mile widziane na rynku. Zresztą ”zapychacze” w karmach w postaci ryżu i innych zbóż to elementy, które są zbędne w diecie psa, a ich lepszą alternatywą są warzywa lub owoce.

Świadomość opiekunów zwierząt ciągle się zwiększa, a żywienie w szczególności wpływa na zdrowie naszego psa lub kota. Produkty typu Ultra Premium, czyli takie jakie oferuje Empire są na rynku bardzo mile widziane i mamy nadzieję, że zainteresują coraz większą ilość psiarzy i kociarzy!

W związku z tym bardzo cieszymy się z możliwości podjęcia współpracy. Dzięki niej do zamówionej maty otrzymacie próbkę karmy, która idealnie sprawdzi się do wykorzystania przy pierwszych sesjach węchowych!