ICEPAW rybne przysmaki dla Twojego psa! - Maty Węchowe

ICEPAW rybne przysmaki dla Twojego psa!

ICEPAW rybne przysmaki dla Twojego psa to zdrowe, naturalne produkty, które na pewno zachwycą każdego opiekuna. Wykonane ze świeżych składników, bez sztucznych dodatków. Marka ICEPAW słynie z wysokiej jakości, więc jeśli jeszcze nie znasz ich przysmaków to serdecznie zachęcamy do wypróbowania!

Produkty ICEPAW dostępne są już w naszym sklepie, więc zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty przysmaków dla psów.

Rybne przysmaki dla psa

Ryby to zdrowe produkty, które warto wprowadzić do diety psiaka. Zawierają mnóstwo witamin i minerałów oraz kwasy tłuszczowe Omega 3. Przysmaki marki ICEPAW przygotowywane są w specjalny sposób, dzięki czemu składniki odżywcze nie są tracone w procesie produkcji. Ryby wykorzystywane do wykonania smakołyków najpierw są delikatnie suszone, a następnie przysmaki wypiekane w niskich temperaturach.

Smakołyki z ryb mają również intensywny i przyjemny zapach, dzięki czemu uwielbiane są przez psiaki. Wspaniałe nadają się do wykorzystania jako nagroda w treningu lub przy zabawkach, w których wykorzystuje się smakołyki. Psy są bardzo zmotywowane, aby zdobyć pyszną przekąskę, więc rybne produkty zwiększają chęć do pracy i zabawy.

Rybne przysmaki to również świetne urozmaicenie, ponieważ tego typu produkty rzadziej znajdują się w diecie naszych psów. Psiaki zawsze chętnie próbują nowych pyszności, więc na pewno warto zaproponować swojemu przyjacielowi coś ciekawego.

icepaw przysmaki dla psa

ICEPAW – pyszne smakołyki

W ofercie marki ICEPAW można znaleźć różne ciekawe produkty, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Szukasz pysznych przysmaków? Zachęcamy do sprawdzenia ICEPAW Mit Garnelen, czyli smakołyków z filetów ryb oraz dodatkiem pancerzyków krewetek.

Twój psiak lub intensywny smak i zapach ryb? Idealnie sprawdzą się suszone szprotki od ICEPAW, które są uwielbiane przez wszystkie psiaki.

Jeżeli szukasz czegoś miękkiego, co można zastosować w macie do lizania to doskonałym rozwiązaniem będzie pasztet dla psa z łososia ICEPAW High Premium. Ma idealną konsystencję i zawiera 70% czystego łososia.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą marki ICEPAW w naszym sklepie. To fantastyczne produkty, których warto spróbować. Każdy psiak na pewno będzie zadowolony z pysznych, rybnych przysmaków.