Nasze maty w programie ''Pani Gadżet'' TVN Style - Maty Węchowe

Nasze maty w programie ”Pani Gadżet” TVN Style

Mamy bardzo ciekawą wiadomość! Nasze maty zostały wykorzystane w programie ”Pani Gadżet” w TVN Style. Wczoraj odcinek został wyemitowany na kanale o godzinie 22:25. Najbliższa powtórka będzie w sobotę o 15:40. Można go również obejrzeć na TVN Player. Odcinek 9 sezon 17.

Naprawdę jesteśmy bardzo dumni. To niesamowite zobaczyć własny produkt w telewizji. Bardzo się cieszymy, że psiak chętnie pracował, a Pani Gadżet całkiem dobrze wytłumaczyła o co chodzi.

Wspaniale w ogóle, że masowe media interesują się tego typu produktami. Maty węchowe są świetne, ale to nowy produkt, więc nie wszyscy jeszcze go znają. Staramy się jak możemy, aby edukować i uświadamiać o zaletach pracy węchowej, ale taka mała marka jak nasza ma jednak ograniczone zasięgi.

Jak zaczynaliśmy to byliśmy pierwsi i wszystko robiliśmy od podstaw. Teraz coraz częściej pojawia się konkurencja. Tym bardziej cieszymy się więc, że akurat z nami się skontaktowano i poproszono o wykorzystanie wykonanych przez nas mat w programie. Być docenionym to świetne uczucie. Jest moc!

Maty z programu to:

PurpleSplash

Przygoda

Marshmallow

LemonBlue

Poniżej kilka zrzutów z samego odcinka :)

Maty węchowe w Pani Gadżet TVN Style

Maty węchowe w Pani Gadżet TVN Style

Maty węchowe w Pani Gadżet TVN Style