Nowości na sklepie Maty Węchowe - Maty Węchowe

Nowości na sklepie Maty Węchowe

Na sklepie Maty Węchowe w ostatnim czasie pojawiło się sporo nowości. Staramy się ciągle poszerzać naszą ofertę o nowe produkty oraz wersje kolorystyczne, aby każdy mógł znaleźć tu coś dla siebie. Zapraszamy do oglądania!

Nowości na sklepie Maty Węchowe

Pierwszą z nowości są limitowane, wakacyjne maty węchowe w kształcie trójkąta. Dostępna jest mata przypominającego orzeźwiającego arbuza oraz taka, która na pewno zadowoli miłośników mięsa. Mata Arbuz dostępna jest tutaj, a Steka można zobaczyć w tym miejscu.

mata węchowa arbuz

mata węchowa stek

Dla miłośników mat na szytej podstawie również mamy coś ciekawego. Okrągłe maty węchowe w dwóch ciekawych wersjach kolorystycznych. Te maty są lekkie i mobilne. Z łatwością można zebrać je ze sobą na spacer. Okrągła mata węchowa Misty Gray dostępna jest pod tym linkiem. Mata Blue Shock jest tutaj.

mata węchowa misty gray

mata węchowa blue shock

W naszej sklepie pojawiło się również kilka nowych wersji kolorystycznych klasycznych mat węchowych. Przede wszystkim jest to mata węchowa ”Pudrowa”, o którą prosiło wiele osób. Jest to na pewno coś dla miłośników delikatnych, pastelowych kolorów. Mata węchowa Pudrowa dostępna jest tutaj. Znajdzie się również coś dla fanów naszych najgrubszych i najgęstszych mat, czyli wersji Plus. Jest to trójkolorowa mata Lollipop oraz mata Americana w kolorach czerwieni i granatu.

Lollipop znajdziecie tutaj. Americana dostępna jest tu. Niedługo w naszym sklepie pojawią się kolejne nowości! Zostańcie z nami <3

mata węchowa pudrowa

mata węchowa lollipop