To już 5 lat razem! Dziękujemy! - Maty Węchowe

To już 5 lat razem! Dziękujemy!

Nasza marka dzisiaj obchodzi swoje 5 urodziny! Na samym początku chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam wszystkim. DZIĘKUJEMY! Bez Was nie byłoby nas :) Ten czas minął w mgnieniu oka. Tak, to już całe 5 lat tworzymy zabawki węchowe i edukujemy o pozytywnym wpływie tego typu zabaw na psiaki i kociaki. Cieszymy się, że jesteście razem z nami!

Maty węchowe – 5 lat razem!

Te 5 lat minęło nam bardzo szybko. Dobrze pamiętamy nasze nieśmiałe początki w czasach, gdzie o zabawkach węchowych mało kto wiedział. U psiaków królowały przede wszystkim zabawy fizyczne, czyli szarpaki i wszelkie zabawki do aportowania. Opiekunowie jednak szybko docenili zalety zabaw węchowych i umysłowych. To bardzo dobrze, bo tego typu zabawy to naprawdę same pozytywy. Korzystanie z mat węchowych uczy skupienia, samodzielności, spokojnej zabawy i wiele więcej. To ogromna pomoc, którą docenili również behawioryści. Zabawy węchowe pomagają z wieloma problemami, głównie na tle nadpobudliwości i nerwów. Regularne sesje węchowe naprawdę uspokajają i wyciszają psiaka. Dzięki temu łatwiej z nim pracować i można skupić się na budowaniu relacji.

W ciągu 5 lat udało się osiągnąć naprawdę wiele i sami jesteśmy pozytywnie zaskoczeni tym, jak to się wszystko potoczyło przez te lata. Popularność mat węchowych rośnie każdego roku, co oczywiście bardzo nas cieszy. Dzięki temu możemy się rozwijać, a Wasi przyjaciele mają dostęp do fantastycznych produktów. Każdego roku wprowadzamy nowe modele mat węchowych i nowe warianty kolorystyczne. Znajdziecie u nas maty plecione, maty z możliwością łączenia, a nawet maty, które są w całości szyte. Proponujemy różne rozmiary, poziomy gęstości i trudności. Jesteśmy pewni, że w naszym sklepie każdy znajdzie idealną matę węchową dla siebie i swojego przyjaciela.

5 urodziny marki

Przede wszystkim jednak w ciągu tych 5 lat udało nam się uszczęśliwić tysiące psiaków i kociaków. Wasze zadowolenie zawsze jest dla nas najważniejsze! Otrzymujemy od naszych klientów mnóstwo zdjęć podczas zabawy z naszymi produktami, a to dla nas największy powód do dumy.

Co możemy więcej napisać? Jesteśmy ogromnie wdzięczni, że możemy robić to, co kochamy. To ogromna przyjemność móc skupić się w 100% na dostarczaniu szczęścia dla psiaków i kociaków. Mamy nadzieję, że będziemy mogli robić to dalej i że nadal będziecie z nami. Może uda nam się spotkać za kolejne 5 lat na naszych 10 urodzinach? Bardzo sobie tego sami życzymy :)

Dziękujemy, że jesteście z nami!